Grožio procedūros » Lazerinės Odontologijos Centras

Grožio procedūros

Botulino toksino injekcijos

Raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis - populiariausia minimaliai invazyvi estetinė procedūra pasaulyje. Botulino toksinas blokuoja į raumenis siunčiamus nervų signalus. Raumuo, į kurį buvo suleistas botulino toksinas, kurį laiką (4-6 mėn.) negali susitraukti, tokiu būdu atsipalaiduoja veido raumenys. Raumeniui atsipalaidavus išsilygina odoje esančios  raukšlės, sustabdomas naujų raukšlių formavimasis.  Tai greita ir beveik neskausminga procedūra, kurios metu plona adata daromos injekcijos į skirtingus veido taškus taip atpalaiduojant mimikos raumenis. Tai injekcijos, kuriomis dažniausiai lyginamos „emocinės, mimikos“ raukšlės: kaktos horizontalios, tarpuakio raukšlės, raukšlės apie akis, kaklo raukšlės. Botulino toksino injekcijos gali būti naudojamos danteninės šypsenos korekcijai, bruksizmo gydymui, leidžiant jį į kramtomuosius raumenis.

Dažniausiai patariama botulino toksino injekcijas pradėti ne anksčiau kaip 30 metų, kai oda pradeda prarasti elastingumą ir veide pradeda intensyviai formuotis „mimikos“ raukšlės. Jei pacientas labai mimikuoja, botulino toksino injekcijas galima pradėti ir anksčiau, profilaktiniais tikslais. Geriausia pradėti leisti preparatą, kai raukšlės nėra gilios-tuomet po procedūros jos visai išnyksta.

Pirmą kartą suleistas vaistas veikia apie 6 mėnesius. Leidžiant preparatą ilgą laiką, jo efektas ilgėja (iki 8-12 mėn). Dažniausiai botulino toksino injekcijos poveikis pastebimas po 3-5 dienų, o maksimalus jo veikimas pasireiškia 10-14 dieną.

Kada negalima atlikti procedūros:

 • Nėštumas, maitinimas
 • Sergant hemofilija
 • Esant padidėjusiam jautrumui preparato komponentams
 • Esant tos pačios srities uždegiminiams, infekciniams procesams
 • Turint raumenų inervacijos sutrikimus
 • Pūlingi spuogai, virusinis bėrimas ar kitokie veido odos vientisumo pažeidimai numatomose injekcijų vietose

Rekomendacijos po procedūros:

 • Po botulino toksino injekcijų privalu būti vertikalioje padėtyje 4-6 val.
 • Nespausti, nemasažuoti ir netrinti injekcijų vietų
 • Pirmas paras po injekcijų nesportuoti, nevartoti alkoholio
 • Savaitę nerekomenduojama eiti į pirtį, nesimaudyti karštoje vonioje, vengti tiesioginių saulės spindulių
 • 2 savaites po procedūros nevartoti aminoglikozidų (antibiotikai) ir trankviliantų (raminamieji ir raumenis atpalaiduojantys vaistai), nes šių preparatų vartojimas gali sumažinti botulino toksino veikimą.

Hialurono rūgšties užpildai

Hialurono rūgštis (HR)-tai angliavandenis, natūraliai randamas visame žmogaus organizme. Tai makromolekulė, kuri turi savybę sugerti drėgmę, todėl ji vaidina svarbų vaidmenį hidratacijos proce: palaiko odos drėgmę ir suteikia jai stangrumo. Metams bėgant HR kiekis organizme mažėja, todėl oda praranda drėgmę, elastingumą, išsausėja ir suglemba, atsiranda smulkios raukšlelės, kurios nuolat gilėja ir tampa akivaizdžiai matomos. Dėl amžiaus atsiradusių raukšlių mažinimui ir veido struktūros korekcijai naudojami hialurono rūgšties užpildai, kurių sudėtyje yra stabilizuota hialurono rūgštis. Pagrindinis jos tikslas- sujungti ir palaikyti vandenį organizme, tonizuoti odą ir  išsaugoti elastingumą. Suleista į odą, HR tolygiai pasiskirsto, intensyviai drėkina odą, užpildo raukšles, patobulina veido kontūrus, veiksmingai pagerina odos struktūrą bei išvaizdą. Teigiamas HR injekcijų poveikis matomas iš karto ir atrodo labai natūraliai.

PRP

Kiekvienam  mūsų senstant veido oda patiria negailestingą gravitacijos, saulės spindulių bei nuolatinio veido judėjimo (prisimerkiant, šypsantis, kramtant) poveikį. Ką daryti? Kaip be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų atjauninti odą? Vienas moderniausių, pažangiausių ir progresyviausių dabarties metodų- ypač saugi ir efektyvi atjauninanti PRP autologinių ląstelių terapija.

Odos atjauninimas trombocitais praturtinta plazma (angl.Plateled-rich plazma, PRP) yra regeneruojančios terapijos rūšis, kuri odos atjauninimui naudoja trombocitais vadinamas kraujo ląsteles. Terapija remiasi įgimta tokių ląstelių savybe gydyti žaizdas ir yra atliekama įšvirkščiant iš kraujo surinktas daleles, nesukeliant alergijos ar infekcijos rizikos.Trombocituose yra taip vadinamų įvairių  augimo faktorių, kurie ima veikti iškart, kai tik trombocitai suaktyvinami. Šie augimo faktoriai  suaktyvina ir atjaunina ląsteles, skatina kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, gydo pažeistas kraujagysles, audinius, ląsteles, stabdo kraujavimą. Viso to rezultatas- odos atjauninimo efektas. PRP -tai trombocitų, išskiriančių augimo faktorius, koncentratas, kuris išgaunamas iš to paties paciento kraujo.

PRP autologinių ląstelių injekcijos –tai progresyvus, saugus ir efektyvus metodas atjauninantis odą bei skatinantis audinių regeneraciją. Šios injekcijos atliekamos norint atjauninti odą, lyginant veido raukšles ir profilaktiškai neleidžiant odai senti. Šio metodo pritaikymas yra paprastas ir nesudėtingas. Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kraujo kiekis. Kraujas specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas. Gydytojas suleidžia gautą produktą tiesiai į reikiamas sritis. Vidutiniškai tai užtrunka 30- 45 min. Po procedūrų pagerėja odos tonusas, elastingumas, tekstūra. Rezultatas- jaunatviškai atrodanti oda. Dažniausiai ši procedūra atliekama veido, kaklo, iškirptės ir plaštakų srityje.

Veido ir žandikaulių chirurgai savo darbe trombocitais praturtintą plazmą naudoja nuo 1990 m. Panaudojus PRP, gydant periodontitą bei atliekant chirurgines procedūras burnos ertmėje, gerėja audinių (minkštųjų ir kietųjų ) gijimas (stimuliuojama kaulų mineralizacija ir naujų kraujagyslių formavimasis), mažėja uždegimas, stabdomas  kraujavimas, formuojasi mažesnis randas. Tai metodas, kuris pagreitina ir palengvina audinių atsistatymą po chirurginių intervencijų. Sumažėja pooperacinių komplikacijų rizika.

Kainynas Registruokitės vizitui Turite klausimų?

Jums taip pat gali būti aktualu:

LAZERINĖS ODONTOLOGIJOS CENTRAS

Mūsų ilgametę patirtį turintys specialistai suteiks visus sveikos ir patrauklios šypsenos tobulinimo sprendimus po vienu stogu! Jums siūlome tiek aukščiausios kvalifikacijos gydytojus, tiek pačią moderniausią įrangą bei pažangius gydymo metodus.

Paslaugos

Odotologinis ištyrimas ir gydymas, visi odontologai specialistai - vienoje klinikoje.

 • Diagnostika
 • Skaitmeninis šypsenos dizainas (Digital smile design)
 • Trimatis skenavimas 3 Shape skeneriu
 • Procedūros lazeriu
 • Terapinis gydymas
 • Protezavimas
 • Skaitmeninis dantų atstaymo ( restauracijų) planavimas
 • Estetika
 • Implantacija ir Chirurgija
 • Periodontologija
 • Endodontija
 • Ortodontija
 • Profilaktika
 • Procedūros odai ir gleivinei

Registruotis vizitui

Mūsų klientų atsiliepimai

 • Til dig som søger en professionel tandlæge, der kan levere et flot resultat. Asta's klinik vil jeg gerne anbefalede til jer der ønsker at blive taget hånd om. Jeg har selv fået lavet tandregulering gennem 2 år, udskiftet alle mine fyldninger til plast, rodbehandling og en enkelt krone og har altid forladt klinikken glad og tilfreds. Kommunikation er på engelsk og det mestre de også på højt niveau.

  Lars Jacobsen

 • Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai Astai už kūrybingą dantų tiesinimą naujausia dantų tiesinimo technologija „Invisalign”. Atsiradus šiai technologijai neberadau argumentų prieš dantų tiesinimą, nes ši tiesinimo technologija yra praktiškai nematoma, patogi ir aš galėjau plačiai šypsotis viso gydymo metu. Visiems labai rekomenduoju Lazerinės Odontologijos Centrą, nes tai naujausios technologijos, lankstus gydymo laikas, geriausi specialistai, o kas svarbiausia - patys geriausi rezultatai.

  Justinas Mardosa

 • Mano vardas Lina. Nedrįsdavau plačiai šypsotis, nes mano dantys buvo negražūs ir maži. Šypseną man sugrąžino „Lazerinės Odontologijos Centro” specialistai. Esu labai nustebinta ir laiminga, jog dabar galiu plačiai šypsotis.
  Labai dėkinga gydytojoms Astai Juknienei ir Gabrielei Mačiuitytei – Buivydei.
  Rekomenduoju visiems apsilankyti, puikūs specialistai , atmosfera superinė ir rezultatai neapsakomi!

  Lina Vermaas

 • Esu statybos inžinierius. Kuriu inžinerines konstrukcijas ir įgyvendinu žmonių svajones bei architektų projektus. Mano įmonės šūkis „Gyvenime svarbiausia- tvirtas pagrindas po kojomis”. Ir aš turėjau svajonę turėti tvirtus ir gražius dantis, atvirai šypsotis.
  Dėkoju „Lazerinės Odontologijos Centro” gydytojų komandai už puikiai suplanuotą darbą ir jo atlikimą.

  Gintaras Samoška

 • Atsidūriau A. Juknienės rankose. Ji taisė padarytą kito gydytojo didžiulę klaidą, pas kurį tiesinau dantukus daugiau kaip 2 metus.

  Dabar esu be galo dėkinga ir laiminga. Gydymo procesas su Invisalign kapomis ne tik malonus, patogus ir neskausmingas, bet ir savotiškai žavus - aš net tekėjau su jomis ir plačiai šypsojausi prieš objektyvą. Kitas neįkainojamas pliusas yra tai, jog gyvenant užsienyje, tai turbūt nepakeičiamas dantukų gydymo - tiesinimo metodas, kuomet neesi prikaustytas prie griežto lankymosi pas gydytoją ir kiekvieną kartą pinigėlių mokėjimo „nežinia už ką”.

  Mane itin sužavėjo tai, jog čia sumokėjome vieną kartą, ir visi kiti lankymosi kartai nieko nekainuoja.

  Ramunė Sadauskienė

 • Dėkoju visam kolektyvui už kokybišką darbą kuriant ir darant man gražią šypseną. Bus miela visada sugrįžti. Ačiū.

  Zita Solomachinienė (Anglija)

 • Kaip nuolatinė pastarųjų poros metų klinikos klientė, negaliu nepasidžiaugti darbuotojų profesionalumu. Viskas puiku nuo klinikos atmosferos iki kas kartą šiltai besišypsančių darbuotojų. Kaip klientė su dideliais norais turėti nuostabią šypseną gavau viską 110% išpildymu. Kadangi negyvenu Lietuvoje, buvau nusiteikusi, kad tiesinimas kapomis bus labai sudėtingas, kadangi nebus gydytojų šalia. Tačiau gavau iš jų visokeriopą pagalbą. Visada bendravome internetu, o gydytoja nuotraukų pagalba galėjo patikrinti kaip man sekasi tiesinimas. Man vėluojant grįžti baigti gydymą 1,5 metų, gydytoja siuntė į užsienį vis papildomas kapas, kad viskas vyktų sklandžiai. Esu be galo dėkinga visam klinikos kolektyvui, o ypač gyd. Juknienei.

  Gintare Gailiute

 • Labai patenkitas atliktu darbu, tiesiog metalo keramika įdėta, o žiūrisi kaip mano tikri dantys. Rekomenduoju visiems Lazerinės Odontologijos Centrą ir nuostabų kolektyvą!

  Algirdas Ketis

Registruotis Vizitui