Burnos ertmės higiena » Lazerinės Odontologijos Centras

Burnos ertmės higiena

Pagrindinės dantenų uždegimo ligų priežastys - bakterinės dantų apnašos ir konkrementai. Jei šios nuosėdos reguliariai ir pilnai nenuvalomos, jos tarsi pleistras įsiterpia tarp danties ir dantenų. Taip susidaro dantenų kišenės, leidžiančios toliau vystytis ligai. Profesionalus dantų valymas pas burnos higienistą užkerta kelią apydančio audinių ligų vystymuisi. Higienistas specialiomis priemonėmis ir medikamentais nuvalo dantų apnašas. Vaikus ir suaugusiuosius moko taisyklingai valytis dantis, parenka tinkamas burnos higienos priemones.

higiena

Sergant tam tikros formos apydančio audinių uždegimu, galima nustatyti tikslų uždegimo sukėlėją. Tuomet bus paskirti tikrai veiksmingi medikamentai ir gydymo rezultatai bus puikūs. Nebereikės aklai skirti vaistų, o šiems nepadėjus, keisti kitais. 

Nustatomas genetinis polinkis sirgti apydančio audinių ligomis (genotipas nustatomas ištyrus gleivinės tepinėlį). Asmeniui su tokia rizika patariama stebėti gleivinės būklę, dažniau lankytis pas burnos higienos specialistus.

Vector Scaler – aukščiausios kokybės profesionalus dantų valymas ir periodontito gydymas

Vector Scaler variklis leidžia efektyviai pašalinti dantų apnašas, tuo pat metu suteikdamas geriausią įmanomą apsaugą jautrioms audinių struktūroms.

Svarbiausias pradinio gydymo tikslas yra kruopščiai nuvalyti apnašas ir į akmenis susikristalizavusią jų dalį, bei išlyginti šaknies paviršių iki kišenės dugno.

Nors susikristalizavę elementai nesukelia periodontinės infekcijos, jie suteikia idealią terpę daugintis periodontinių ligų sukėlėjams.

Išskirtinio smulkumo Vector Fluid skysčio dalelės optimizuoja poliravimą ir sumažina gydymo jautrumą. Kišenė visuomet nuodugniai išskalaujama – be aerozolio suformavimo. Hidrodinaminio poveikio dėka, bakterijų kiekis drastiškai sumažinamas.

Preciziškai pritaikyti Paro instrumentai yra pagaminti iš aukštos kokybės chirurginio plieno ir užtikrina efektyvų ir sėkmingą gydymą.

Net po intensyvaus šaknies paviršiaus valymo, pakartotinis bakterijų įsiveisimas periodontinėse kišenėse yra įmanomas po kelių dienų.

Dėl šios priežasties, po pradinės terapijos būtina reguliari priežiūra arba net palaikomasis periodontinis gydymas, kad užkirsti kelią pakartotiniai kišenių infekcijai.

Vector sistema suteikia idealius instrumentus šiam gydymui – pagamintus iš lankstaus plastiko, taip pat anglies pluoštu sustiprintus zondus ir profilaktinius grandiklius. Dėl to smarkiai sumažėja rizika pažeisti šaknies paviršių ar audinius.

Tam, kad išlaikyti implantus ir juos supančius minkštuosius audinius sveikus, būtinas reguliarus bakterijų ir apnašų valymas, taip pat kaip ir profilaktinis gingivito ir periodontito gydymas.

Implantus supa bakterinės apnašos. Tai sukelia uždegiminius pakitimus minkštuosiuose audiniuose, dėl kurių, blogiausiu atveju, galima prarasti implantą.

Su Vector  aparatu galima patikimai ir kruopščiai valyti implantų paviršius jų nepažeidžiant. Instrumentai pagaminti iš specialaus pluoštinio kompozito ir plastiko, specialiai skirti apdoroti implantų paviršius ir užtikrina kliniškai sėkmingą periimplantito gydymą.

Profesionalus dantų valymas

Vector Scaler variklis užtikrina efektyvų apnašų valymą, tuo pat metu užtikrindamas geriausią apsaugą jautrioms dantų struktūroms. Ergonomiškas antgalis turi 6 galingus, ilgaamžius LED diodus, užtikrinančius optimalų apšvietimą – net sunkiai prieinamose vietose.

Kainynas Registruokitės vizitui Turite klausimų?

Jums taip pat gali būti aktualu:

LAZERINĖS ODONTOLOGIJOS CENTRAS

Mūsų ilgametę patirtį turintys specialistai suteiks visus sveikos ir patrauklios šypsenos tobulinimo sprendimus po vienu stogu! Jums siūlome tiek aukščiausios kvalifikacijos gydytojus, tiek pačią moderniausią įrangą bei pažangius gydymo metodus.

Paslaugos

Odotologinis ištyrimas ir gydymas, visi odontologai specialistai - vienoje klinikoje.

 • Diagnostika
 • Skaitmeninis šypsenos dizainas (Digital smile design)
 • Trimatis skenavimas 3 Shape skeneriu
 • Procedūros lazeriu
 • Terapinis gydymas
 • Protezavimas
 • Skaitmeninis dantų atstaymo (restauracijų) planavimas
 • Estetika
 • Implantacija ir Chirurgija
 • Periodontologija
 • Endodontija
 • Ortodontija
 • Profilaktika
 • Procedūros odai ir gleivinei

Registruotis vizitui

Mūsų klientų atsiliepimai

 • Til dig som søger en professionel tandlæge, der kan levere et flot resultat. Asta's klinik vil jeg gerne anbefalede til jer der ønsker at blive taget hånd om. Jeg har selv fået lavet tandregulering gennem 2 år, udskiftet alle mine fyldninger til plast, rodbehandling og en enkelt krone og har altid forladt klinikken glad og tilfreds. Kommunikation er på engelsk og det mestre de også på højt niveau.

  Kliento Atsiliepimas

 • Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai Astai už kūrybingą dantų tiesinimą naujausia dantų tiesinimo technologija „Invisalign”. Atsiradus šiai technologijai neberadau argumentų prieš dantų tiesinimą, nes ši tiesinimo technologija yra praktiškai nematoma, patogi ir aš galėjau plačiai šypsotis viso gydymo metu. Visiems labai rekomenduoju Lazerinės Odontologijos Centrą, nes tai naujausios technologijos, lankstus gydymo laikas, geriausi specialistai, o kas svarbiausia - patys geriausi rezultatai.

  Kliento Atsiliepimas

 • Mano vardas Lina. Nedrįsdavau plačiai šypsotis, nes mano dantys buvo negražūs ir maži. Šypseną man sugrąžino „Lazerinės Odontologijos Centro” specialistai. Esu labai nustebinta ir laiminga, jog dabar galiu plačiai šypsotis.
  Labai dėkinga gydytojoms Astai Juknienei ir Gabrielei Mačiuitytei – Buivydei.
  Rekomenduoju visiems apsilankyti, puikūs specialistai , atmosfera superinė ir rezultatai neapsakomi!

  Kliento Atsiliepimas

 • Esu statybos inžinierius. Kuriu inžinerines konstrukcijas ir įgyvendinu žmonių svajones bei architektų projektus. Mano įmonės šūkis „Gyvenime svarbiausia- tvirtas pagrindas po kojomis”. Ir aš turėjau svajonę turėti tvirtus ir gražius dantis, atvirai šypsotis.
  Dėkoju „Lazerinės Odontologijos Centro” gydytojų komandai už puikiai suplanuotą darbą ir jo atlikimą.

  Kliento Atsiliepimas

 • Atsidūriau A. Juknienės rankose. Ji taisė padarytą kito gydytojo didžiulę klaidą, pas kurį tiesinau dantukus daugiau kaip 2 metus.

  Dabar esu be galo dėkinga ir laiminga. Gydymo procesas su Invisalign kapomis ne tik malonus, patogus ir neskausmingas, bet ir savotiškai žavus - aš net tekėjau su jomis ir plačiai šypsojausi prieš objektyvą. Kitas neįkainojamas pliusas yra tai, jog gyvenant užsienyje, tai turbūt nepakeičiamas dantukų gydymo - tiesinimo metodas, kuomet neesi prikaustytas prie griežto lankymosi pas gydytoją ir kiekvieną kartą pinigėlių mokėjimo „nežinia už ką”.

  Mane itin sužavėjo tai, jog čia sumokėjome vieną kartą, ir visi kiti lankymosi kartai nieko nekainuoja.

  Kliento Atsiliepimas

 • Dėkoju visam kolektyvui už kokybišką darbą kuriant ir darant man gražią šypseną. Bus miela visada sugrįžti. Ačiū.

  Kliento Atsiliepimas

 • Kaip nuolatinė pastarųjų poros metų klinikos klientė, negaliu nepasidžiaugti darbuotojų profesionalumu. Viskas puiku nuo klinikos atmosferos iki kas kartą šiltai besišypsančių darbuotojų. Kaip klientė su dideliais norais turėti nuostabią šypseną gavau viską 110% išpildymu. Kadangi negyvenu Lietuvoje, buvau nusiteikusi, kad tiesinimas kapomis bus labai sudėtingas, kadangi nebus gydytojų šalia. Tačiau gavau iš jų visokeriopą pagalbą. Visada bendravome internetu, o gydytoja nuotraukų pagalba galėjo patikrinti kaip man sekasi tiesinimas. Man vėluojant grįžti baigti gydymą 1,5 metų, gydytoja siuntė į užsienį vis papildomas kapas, kad viskas vyktų sklandžiai. Esu be galo dėkinga visam klinikos kolektyvui, o ypač gyd. Juknienei.

  Kliento Atsiliepimas

 • Labai patenkitas atliktu darbu, tiesiog metalo keramika įdėta, o žiūrisi kaip mano tikri dantys. Rekomenduoju visiems Lazerinės Odontologijos Centrą ir nuostabų kolektyvą!

  Kliento Atsiliepimas

Registruotis Vizitui