Burnos ertmės higiena

 

Pagrindinės dantenų uždegimo ligų priežastys - bakterinės dantų apnašos ir konkrementai. Jei šios nuosėdos reguliariai ir pilnai nenuvalomos, jos tarsi pleistras įsiterpia tarp danties ir dantenų. Taip susidaro dantenų kišenės, leidžiančios toliau vystytis ligai. Profesionalus dantų valymas pas burnos higienistą užkerta kelią apydančio audinių ligų vystymuisi. Higienistas specialiomis priemonėmis ir medikamentais nuvalo dantų apnašas. Vaikus ir suaugusiuosius moko taisyklingai valytis dantis, parenka tinkamas burnos higienos priemones.

Sergant tam tikros formos apydančio audinių uždegimu, galima nustatyti tikslų uždegimo sukėlėją. Tuomet bus paskirti tikrai veiksmingi medikamentai ir gydymo rezultatai bus puikūs. Nebereikės aklai skirti vaistų, o šiems nepadėjus, keisti kitais. 

Nustatomas genetinis polinkis sirgti apydančio audinių ligomis (genotipas nustatomas ištyrus gleivinės tepinėlį). Asmeniui su tokia rizika patariama stebėti gleivinės būklę, dažniau lankytis pas burnos higienos specialistus.

Vector Scaler – aukščiausios kokybės profesionalus dantų valymas ir periodontito gydymas

Vector Scaler variklis leidžia efektyviai pašalinti dantų apnašas, tuo pat metu suteikdamas geriausią įmanomą apsaugą jautrioms audinių struktūroms.

Svarbiausias pradinio gydymo tikslas yra kruopščiai nuvalyti apnašas ir į akmenis susikristalizavusią jų dalį, bei išlyginti šaknies paviršių iki kišenės dugno.

Nors susikristalizavę elementai nesukelia periodontinės infekcijos, jie suteikia idealią terpę daugintis periodontinių ligų sukėlėjams.

Išskirtinio smulkumo Vector Fluid skysčio dalelės optimizuoja poliravimą ir sumažina gydymo jautrumą. Kišenė visuomet nuodugniai išskalaujama – be aerozolio suformavimo. Hidrodinaminio poveikio dėka, bakterijų kiekis drastiškai sumažinamas.

Preciziškai pritaikyti Paro instrumentai yra pagaminti iš aukštos kokybės chirurginio plieno ir užtikrina efektyvų ir sėkmingą gydymą.

Net po intensyvaus šaknies paviršiaus valymo, pakartotinis bakterijų įsiveisimas periodontinėse kišenėse yra įmanomas po kelių dienų.

Dėl šios priežasties, po pradinės terapijos būtina reguliari priežiūra arba net palaikomasis periodontinis gydymas, kad užkirsti kelią pakartotiniai kišenių infekcijai.

Vector sistema suteikia idealius instrumentus šiam gydymui – pagamintus iš lankstaus plastiko, taip pat anglies pluoštu sustiprintus zondus ir profilaktinius grandiklius. Dėl to smarkiai sumažėja rizika pažeisti šaknies paviršių ar audinius.

Tam, kad išlaikyti implantus ir juos supančius minkštuosius audinius sveikus, būtinas reguliarus bakterijų ir apnašų valymas, taip pat kaip ir profilaktinis gingivito ir periodontito gydymas.

Implantus supa bakterinės apnašos. Tai sukelia uždegiminius pakitimus minkštuosiuose audiniuose, dėl kurių, blogiausiu atveju, galima prarasti implantą.

Su Vector  aparatu galima patikimai ir kruopščiai valyti implantų paviršius jų nepažeidžiant. Instrumentai pagaminti iš specialaus pluoštinio kompozito ir plastiko, specialiai skirti apdoroti implantų paviršius ir užtikrina kliniškai sėkmingą periimplantito gydymą.

Profesionalus dantų valymas

Vector Scaler variklis užtikrina efektyvų apnašų valymą, tuo pat metu užtikrindamas geriausią apsaugą jautrioms dantų struktūroms. Ergonomiškas antgalis turi 6 galingus, ilgaamžius LED diodus, užtikrinančius optimalų apšvietimą – net sunkiai prieinamose vietose.

Gydytojai specialistai:

Gintarė Greicienė

Gydytoja periodontologė

Audronė Rastauskaitė-Gudašienė

Burnos higienistė. Atlieka dantų balinimą lazeriu.

Miranda Naraškevičienė

Burnos higienistė. Atlieka dantų balinimą lazeriu.