Dantų balinimas lazeriu

 

Dantų balinimas lazeriu - populiari ir greita dantų estetikos procedūra. Vienos universitete (Austrija) prof. Dr.Andreas Moritz atlikti tyrimai rodo, jog po dantų balinimo lazeriu elektroniniu mikroskopu neužfiksuojami emalio pakenkimai. Balinant dantis lazeriu pasiekiamas giluminis balinimo efektas – lazeriu aktyvuota balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną. Baltumo efektas išsilaiko 4-5 metus.

laser smile

LaserSmile užtikrina švelnų, saugų, greitą ir efektyvų dantų išbalinimą per vieną apsilankymą pas odontologą! Balinimo procedūra LaserSmile yra paprasta ir neerzinanti.

Kaip atliekamas balinimas lazeriu?

1. Dantenos padengiamos specialia apsauga. 2. Ant dantų profesionaliai užtepama LaserSmile balinamoji medžiaga. 3. Balinamoji medžiaga aktyvuojama lazeriu 15 sekundžių intervalais ir, reikalui esant, tepama pakartotinai. 4. Balinamoji medžiaga yra nuplaunama ir pašalinama dantenų apsauga.

Po LaserSmile balinimo procedūros Jums reikėtų toliau laikytis įprastos burnos higienos, t.y. bent du kartus per dieną valyti dantis šepetėliu ir vaškuotu siūlu. Tačiau jei norite ilgiau išsaugoti savo baltą šypseną, rekomenduojame Jums maksimaliai apriboti dantis dažančių maisto produktų, tokių kaip kava, arbata, raudonas vynas ir pan., naudojimą.

Ar sistema veikia su karūnėlėmis, užklotais ir rišikliais?

Nors rezultatai gali būti įvairūs, balinimo procedūros paprastai nėra skirtos karūnėlėms, užklotams ir rišikliams. Ko galite tikėtis iš procedūros, Jums pasakys LaserSmile odontologas.

Ar ši procedūra tinka visiems?

LaserSmile procedūra gali būti naudinga beveik visiems, kas nori išsibalinti savo dantis, išskyrus žele sudėtinėms dalims alergiškus žmones. Be to, jei esate nėščia, maitinanti ar turite ypatingų negalavimų, iš anksto praneškite apie tai odontologui.

Darbų pavyzdžiai:

Prieš

dbl pries 18 db 1 pries 0613

Po

16 po2 db 1 po 0613

Gydytojai specialistai:

Asta Juknienė

Bendros praktikos gydytoja odontologė. Klinikos vadovė.

Giedrė Geidrichienė

Gydytoja odontologė-ortopedė

Rasa Makarevičienė

Bendrosios praktikos gydytoja odontologė

Audronė Rastauskaitė-Gudašienė

Burnos higienistė. Atlieka dantų balinimą lazeriu.

Miranda Naraškevičienė

Burnos higienistė. Atlieka dantų balinimą lazeriu.

Edita Baltaduonienė

Odontologo padėjėja. Atlieka dantų balinimą lazeriu.