Dantų tiesinimas ir sukandimo gydymas kabėmis

 

Kreivų dantų tiesinimas ir sukandimo gydymas - tai pagrindų pagrindas burnos sveikatai ir grožiui. Dažnas jaunas klinikos pacientas neapseina be ortodonto patarimų ar gydymo. Bet ir suaugusiems ištaisyti kreivus dantis ar gydyti sukandimą niekada nevėlu. Paveldimumas, žalingi įpročiai vaikystėje, kvėpavimo takų ligos, apydancio audinių ligos- tai tik keleta priežasčių, kurios lemia netaisyklingą sukandimą.

Klinikoje naudojamos pažangiausios dantų tiesinimo ir sukandimo gydymo metodikos: individualios funkcinės kapos, beligatūrinių kabių sistemos, keramikinių kabių sistemos, liežuvinės kabės, mini implantai. Veido-žandikaulių chirurgas , medicinos mokslų daktaras D. Razukevičius konsultuoja dėl ortognatinės chirurgijos.

Ortognatinė chirurgija (graik. „orthos“ – tiesus, „gnathos“ – žandikaulis) – tai žandikaulių operacijos, kurios atliekamos esant netaisyklingam sąkandžiui. Operacijos metu vienam arba abiems žandikauliams suteikiama nauja padėtis, užtikrinanti taisyklingą žandikaulių tarpusavio santykį ir galimybę ortodontinio gydymo metu sukurti taisyklingą sąkandį. Be to, paslinkus žandikaulius pirmyn arba atgal, į viršų arba žemyn, kartu su jais pajuda ir veido minkštieji audiniai, t.y., smakras, lūpos, skruostai ir nosies galiukas, pasikeičia veido aukštis. Todėl žandikauliui suteikus teisingą padėtį, veido profilis tampa tiesus ir jame atsiranda naujų bruožų harmonija.

 

   

 

Darbų pavyzdžiai:

Prieš

kabes pries k pries 2 pries 3 1 pries 3 2 pries 4 pries 5 pries 6 pries 7 pries

Po

kabes po k po 2 po 3 po 3 po2 4 po 5 po 6 po 7 po

Gydytojai specialistai:

Eglė Zasčiurinskienė

Gydytoja ortodontė. Švedijos Jončiopingo universiteto doktorantė. LSMU dėstytoja...

Akvilė Bernotienė

Gydytoja ortodontė.