SOLO PROFILAKTIKA

 

Solo profilaktikos programa visiems ir kiekvienam individualiai. 

Kiekvienas mes valome dantis, bet  dažnai diagnozuojamos apydančio audinių ligos ir dantų kariesas verčia pagalvoti, ką mes darome klaidingai. Kasdien naudojamos dantų pastos, tarpdančių šepetėliai, tarpdantiniai siūlai nepadeda atsikratyti kraujuojančių dantenų ir blogo burnos kvapo. Tai ir parodo, jog burnos higiena nėra pakankama - lieka neišvalyto apnašo, kuriame daugybė bakterijų ir jų toksinų.

Vokiečių ir šveicarų gydytojai pabandė kartu išspręsti susidariusią problemą pasiūlydami specialias tarpdančių valymo priemones „Solo-stix“. Sunku prisiminti parinkto vieno įprasto tarpdančių valymo šepetėlio dydį, įvardijamą konkrečiais skaičiais. O jų kartais prireikia keleto. Žaisminga spalvinė „Solo-stix“ gama yra patraukli akiai ir lengvai įsimenama.

„Swing" - vieno danties šepetėlis, pritaikytas  nuvalyti labiausiai bakterijomis užterštiems dantų paviršiams ir sunkiai prieinamoms vietoms. Solo profilaktikos programos tikslas - ne tik supažindinti pacientą su sukurtais produktais, bet ir pritaikyti juos kiekvienam individualiai. Išmokinti naudotis ir stebėti gijimo procesą, kviečiant pakartotintai pasitikrinti ir, galbūt, naujai parinkti priemones.

Solo profilaktikos programos sėkmė- programos logiškume ir kokybiškų priemonių naudojimo paprastume.

Mūsų žinios + Jūsų naujai suformuoti įgūdžiai = Jūsų burnos sveikata

Gydytojai specialistai:

Gintarė Greicienė

Gydytoja periodontologė

Audronė Rastauskaitė-Gudašienė

Burnos higienistė. Atlieka dantų balinimą lazeriu.