Dantų tiesinimas ir sukandimo gydymas funkciniais aparatais ir plokštelėmis » Lazerinės Odontologijos Centras

Dantų tiesinimas ir sukandimo gydymas funkciniais aparatais ir plokštelėmis

Twin blokas yra išimamasis funkcinis aparatas skirtas sąkandžiui koreguoti. Jis yra sudarytas iš dviejų dalių, viršutinės ir apatinės plokštelių, kurias kartu sudėjus apatinis žandikaulis  pastatomas į priekinę padėtį. Tai išlaisvina apatinį žandikaulį ir skatina augti. Sukandus Twin bloko plokštelės sustato žandikaulius tam tikroje padėtyje, formuojamas taisyklingesnis  sąkandis. Viršutinė (o kartais ir apatinė) plokštelės gali turėti plėtimo sraigtą, skirtą dantų lankams išplėsti. Gydymas Twin bloko aparatu paprastai užtrunka nuo 12 iki 18 mėnesių.

dantu plokstele 2

dantu plokstele 2

dantu plokstele 3

“Twin block” aparatas efektyviausias vaikams, kurie yra augimo spurto fazėje. Šiuo metu galima koreguoti neišsivysčiusį apatinį žandikaulį. Paparastai “twin block” yra “Pirmojo etapo” aparatas, po kurio gali sekti “Antrasis etapas” gydymas “breket” sistema ir retencija.

“Twin block” pasiekiama greita funkcinė sąkandžio korekcija, perduodant okliucines jėgas per okliuzinėms plokštumoms, kurios dengia šoninius dantis. Okliuzinės jėgos naudojomos kaip funkcinis mechanizmas sąkandžiui koreguoti.

Pasireikšia ir kitu teigiamu fiziologiniu pokyčius, nes padidėja kvėpavimo takų praeinamumas.

Aparatas tinka distalinio ir gilaus sąkandžio korekcijai.

Dviejų etapų ortodontinis gydymas greito plėtimo aparatu ir “breket” sistema

Greito plėtimo aparatas naudojamas išplėsti viršutinį žandikaulį, tam kad viršutiniai ir apatiniai dantys susikąstų taisyklingiau. Po gydymo greito plėtimo aparatu dažniausiai gydymas tęsiamas “breket” sistema, tam kad ištiesinti dantis  kai jau yra pakankamai vietos.

greito pletimo sraigtai

Kainynas Registruokitės vizitui Turite klausimų?

LAZERINĖS ODONTOLOGIJOS CENTRAS

Mūsų ilgametę patirtį turintys specialistai suteiks visus sveikos ir patrauklios šypsenos tobulinimo sprendimus po vienu stogu! Jums siūlome tiek aukščiausios kvalifikacijos gydytojus, tiek pačią moderniausią įrangą bei pažangius gydymo metodus.

Paslaugos

Odotologinis ištyrimas ir gydymas, visi odontologai specialistai - vienoje klinikoje.

 • Diagnostika
 • Skaitmeninis šypsenos dizainas (Digital smile design)
 • Trimatis skenavimas 3 Shape skeneriu
 • Procedūros lazeriu
 • Terapinis gydymas
 • Protezavimas
 • Skaitmeninis dantų atstaymo ( restauracijų) planavimas
 • Estetika
 • Implantacija ir Chirurgija
 • Periodontologija
 • Endodontija
 • Ortodontija
 • Profilaktika
 • Procedūros odai ir gleivinei

Registruotis vizitui

Mūsų klientų atsiliepimai

 • Til dig som søger en professionel tandlæge, der kan levere et flot resultat. Asta's klinik vil jeg gerne anbefalede til jer der ønsker at blive taget hånd om. Jeg har selv fået lavet tandregulering gennem 2 år, udskiftet alle mine fyldninger til plast, rodbehandling og en enkelt krone og har altid forladt klinikken glad og tilfreds. Kommunikation er på engelsk og det mestre de også på højt niveau.

  Lars Jacobsen

 • Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai Astai už kūrybingą dantų tiesinimą naujausia dantų tiesinimo technologija „Invisalign”. Atsiradus šiai technologijai neberadau argumentų prieš dantų tiesinimą, nes ši tiesinimo technologija yra praktiškai nematoma, patogi ir aš galėjau plačiai šypsotis viso gydymo metu. Visiems labai rekomenduoju Lazerinės Odontologijos Centrą, nes tai naujausios technologijos, lankstus gydymo laikas, geriausi specialistai, o kas svarbiausia - patys geriausi rezultatai.

  Justinas Mardosa

 • Mano vardas Lina. Nedrįsdavau plačiai šypsotis, nes mano dantys buvo negražūs ir maži. Šypseną man sugrąžino „Lazerinės Odontologijos Centro” specialistai. Esu labai nustebinta ir laiminga, jog dabar galiu plačiai šypsotis.
  Labai dėkinga gydytojoms Astai Juknienei ir Gabrielei Mačiuitytei – Buivydei.
  Rekomenduoju visiems apsilankyti, puikūs specialistai , atmosfera superinė ir rezultatai neapsakomi!

  Lina Vermaas

 • Esu statybos inžinierius. Kuriu inžinerines konstrukcijas ir įgyvendinu žmonių svajones bei architektų projektus. Mano įmonės šūkis „Gyvenime svarbiausia- tvirtas pagrindas po kojomis”. Ir aš turėjau svajonę turėti tvirtus ir gražius dantis, atvirai šypsotis.
  Dėkoju „Lazerinės Odontologijos Centro” gydytojų komandai už puikiai suplanuotą darbą ir jo atlikimą.

  Gintaras Samoška

 • Atsidūriau A. Juknienės rankose. Ji taisė padarytą kito gydytojo didžiulę klaidą, pas kurį tiesinau dantukus daugiau kaip 2 metus.

  Dabar esu be galo dėkinga ir laiminga. Gydymo procesas su Invisalign kapomis ne tik malonus, patogus ir neskausmingas, bet ir savotiškai žavus - aš net tekėjau su jomis ir plačiai šypsojausi prieš objektyvą. Kitas neįkainojamas pliusas yra tai, jog gyvenant užsienyje, tai turbūt nepakeičiamas dantukų gydymo - tiesinimo metodas, kuomet neesi prikaustytas prie griežto lankymosi pas gydytoją ir kiekvieną kartą pinigėlių mokėjimo „nežinia už ką”.

  Mane itin sužavėjo tai, jog čia sumokėjome vieną kartą, ir visi kiti lankymosi kartai nieko nekainuoja.

  Ramunė Sadauskienė

 • Dėkoju visam kolektyvui už kokybišką darbą kuriant ir darant man gražią šypseną. Bus miela visada sugrįžti. Ačiū.

  Zita Solomachinienė (Anglija)

 • Kaip nuolatinė pastarųjų poros metų klinikos klientė, negaliu nepasidžiaugti darbuotojų profesionalumu. Viskas puiku nuo klinikos atmosferos iki kas kartą šiltai besišypsančių darbuotojų. Kaip klientė su dideliais norais turėti nuostabią šypseną gavau viską 110% išpildymu. Kadangi negyvenu Lietuvoje, buvau nusiteikusi, kad tiesinimas kapomis bus labai sudėtingas, kadangi nebus gydytojų šalia. Tačiau gavau iš jų visokeriopą pagalbą. Visada bendravome internetu, o gydytoja nuotraukų pagalba galėjo patikrinti kaip man sekasi tiesinimas. Man vėluojant grįžti baigti gydymą 1,5 metų, gydytoja siuntė į užsienį vis papildomas kapas, kad viskas vyktų sklandžiai. Esu be galo dėkinga visam klinikos kolektyvui, o ypač gyd. Juknienei.

  Gintare Gailiute

 • Labai patenkitas atliktu darbu, tiesiog metalo keramika įdėta, o žiūrisi kaip mano tikri dantys. Rekomenduoju visiems Lazerinės Odontologijos Centrą ir nuostabų kolektyvą!

  Algirdas Ketis

Registruotis Vizitui